O firmie

slide-1Firma "LUBPOL" produkująca kotły c.o. HAJNÓWKA została założona w 1990 roku przez Krzysztofa Lubowickiego. Od początku istnienia specjalizujemy się w produkcji profesjonalnych kotłów centralnego ogrzewania, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i akcesoriów. Firmę cechuje wysoka jakość oferowanych produktów dostępnych również na indywidualne zamówienia klientów.
slide-1Naszym celem jest tworzenie kotłów dbających o komfort cieplny użytkownika, a jednocześnie prostych i funkcjonalnych w obsłudze.


Duży potencjał firmy, unowocześniany park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowany zespół pracowników daje możliwości stałego podnoszenia jakości naszych wyrobów, wprowadzania nowych rozwiązań konstrukcyjnych w połączeniu z interesującą stylistyką.
W procesie produkcji używamy tylko materiałów i komponentów najwyższej jakośći tj. atestowanej stali konstrukcyjnej P265GH oraz podzespołów kotłów oferowanych przez sprawdzone i rzetelne firmy.

Szeroki zakres mocy oraz różnorodności typów produkowanych kotłów sprawia, że znajdują one zastosowanie nie tylko do ogrzewania mieszkań w domach jednorodzinnych, ale również innych wiekszych obiektów tj: pawilony handlowe, usługowe, hale przemysłowe oraz budynki użyteczności publicznej.
Przez okres naszej działalności zyskaliśmy uznanie klientów nie tylko na rynku ogólnopolskim ale także na rynkach zachodnich. Wszystko to powoduje, że nasze produkty cieszą się nieustannie dużym zainteresowaniem, a nasi klienci są zadowoleni z wyboru produktów firmy LUBPOL.


Mamy nadzieję, że również Państwo dołączą do szerokiego grona usatysfakcjonowanych klientów.

Właściciel:

wlasciciel